Potisk týček

Poptávkový formulář

 

Jméno: *
Zadejte jméno
Příjmení: *
Zadejte příjmení
Firma:
Zadejte název firmy
Telefon: *
Zadejte telefon
E-mail: *
Zadejte email, správný tvar
Délka tee: *
Zadejte délku tee
Barva tee: *
Zadejte barvu tee
Počet potisknutelných tee: *
Zadejte počet tee, které chcete potisknout
Počet barev na logu: *
Zadejte počet barev na logu
Je možné tisknout maximálně 2 barvy
Tisknout na korunku tee: *
Invalid Input
Způsob dodání: *
Zadejte způsob dodání
Požadovaný termín dodání: *
Zadejte požadovaný termín dodání
Poznámka k poptávce:
Invalid Input
Opište kód z obrázku: * Opište kód z obrázku:
Špatně zapsán kód

 

{tab Popis}
Golfová týčka jsou velmi populárním předmětem pro různé potisky. Věděli jste, že patent na dřevěné týčko si v roce 1899 zaregistroval jeden z prvních známých afroamerických golfistů George F. Grant? K realizaci tohoto nápadu jej vedly hygienické důvody. Do té doby se totiž míček pokládal na hromádku hlíny, kterou si golfista musel nejdříve "uplácat". Na týčka se nechávají nejčastěji tisknout jména a nápisy. Vzhledem k velikosti předmětu není příliš vhodné na složitá loga. Na golfové tee lze tisknout, jak vidíte na obrázku, buď na tělo týčka či na jeho korunku.
{tab Jak objednat}

Jak si objednat golfové potisky a jak objednávka funguje?

V případě, že potřebujete potisk golfových tee nebo-li týček, vyplníte formulář a my Vám na základě Vaší poptávky připravíme kalkulaci. Pokud se Vám kalkulace líbí, pošlete nám Vaše logo v křivkách či v dobré tiskové kvalitě. Připravíme Vám náhled grafiky, kde uvidíte, jak bude logo po zhotovení na míčku vypadat. Potvrdíte a odsouhlasíte nám návrh grafiky a my se pouštíme do práce. Po zhotovení Vám dáme vědět. Před zakázkou a po odsouhlasení návrhu loga vystavujeme zálohovou fakturu, kterou je nutno uhradit před započetím výroby.

{tab Dotazy}

Jak je velké logo na týčku?

Zpravidla nejčastější potisk je na nožičku teečka, proto je vhodné zvážit složitost loga a velikost loga, neboť potisk je malý a nemusel by být dobře čitelný. Nejvíce zákazníci využívají nápis, jméno, webové stránky. Maximálně jsme schopni tisknout dvoubarevné logo. Rovněž jsme schopni tisknout i na korunku tee. Na korunce tee nejlépe vynikne červené srdíčko.

Tisknete i na plastová tee?

Ano, tisk na plastová tee jsou také možná, pokud je máme skladem. 100% potisků však tiskneme na dřevěná tee.

Chtěli bychom připravit potisknuté tee na turnaj po menších balíčcích jako dárky pro naše pozvané obchodní partnery cca po 20ks. Poskytujete také tuto službu?

Samozřejmě, pro nás je zákazník na prvním místě. Za drobnou částku Vám tee zabalíme. Také je možné do balení přidat kartičku s logem, přáním, vizitkou partnera.

{/tabs}

 

Chcete být informování o novinkách a akcích s dostatečným předstihem?
Přihlašte se k odběru newsletteru