Potisk vypichovátek

Poptávkový formulář

Jméno: *
Zadejte jméno
Příjmení: *
Zadejte příjmení
Firma:
Zadejte název firmy
Telefon: *
Zadejte telefon
E-mail: *
Zadejte email, správný tvar
Druh vypichovátka: *
Zadejte druh vypichovátka
Počet barev na logu: *
Zadejte počet barev na logu
Počet vypichovátek: *
Zadejte počet kusů
minimální množství je 6ks
Způsob dodání: *
Zadejte způsob dodání
Požadovaný termín dodání: *
Zadejte požadovaný termín dodání
Poznámka k poptávce:
Invalid Input
Opište kód z obrázku: * Opište kód z obrázku:
Špatně zapsán kód
{tab Popis}

Golfové vypichovátko je důležitým a na spoustě hřišť i nutným pomocníkem, který má zaručit to, aby golfisté opouštěli hřiště v takovém stavu, v jakém se nacházelo před hrou. Vypichovátko se dá koupit buď samostatně nebo v kompletu s markovátkem. Stejně jako u markovátka platí, že se jedná i skvělý předmět, který využije každý golfista. Pokud se na něj umístí potisk nebo se na něj nechá něco vygravírovat, bude to rovněž vzpomínka na firmu, golfový turnaj nebo rodinu.

Vhodné pro: hráče všech úrovní

{tab Jak objednat}

Jak si objednat golfové potisky a jak objednávka funguje?

V případě, že potřebujete potisk golfových vypichovátek, vyplníte formulář a my Vám na základě Vaší poptávky připravíme kalkulaci. Pokud se Vám kalkulace líbí, pošlete nám Vaše logo v křivkách či v dobré tiskové kvalitě. Připravíme Vám náhled grafiky, kde uvidíte, jak bude logo po zhotovení na míčku vypadat. Potvrdíte a odsouhlasíte nám návrh grafiky a my se pouštíme do práce. Po zhotovení Vám dáme vědět. Před zakázkou a po odsouhlasení návrhu loga vystavujeme zálohovou fakturu, kterou je nutno uhradit před započetím výroby.

{tab Dotazy}

Jaká je doba dodání?

Co se týká plastových jednoduchých vypichovátek, je doba dodání shodná jako u potisku golfových míčků. Pokud je požadavek na potisk či gravírování sofistikovanějších vypichovátek jako například Pitchfix, je potřeba počítat s delší dobou zhotovení a dodání cca 2-3 týdny.

Jaké jsou barevné varianty potisku vypichovátek?

Nabízíme pestrou škálu barev. Barevné možnosti najdete v poptávkovém formuláři. Avšak nejčastěji si zákazníci vybírají bílá plastová vypichovátka s potiskem.

{/tabs}
Chcete být informování o novinkách a akcích s dostatečným předstihem?
Přihlašte se k odběru newsletteru